Personal reader (1.0.0-alpha5) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: new
dz: གསརཔ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Reply
dz: ལན་གསལ།

en: Aggregator
dz: སྤྱི་སྙོམས་འབད་མི་
