Personal reader (1.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: new
ne: नयाँ

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: action
ne: कार्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्
