Personal reader (1.0.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: new
ar: جديد

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: Unknown
ar: غير معروف

en: action
ar: إجراء

en: Created
ar: الإنشاء

en: Node
ar: العقدة

en: Create
ar: أنشئ

en: Other
ar: آخر

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Close
ar: إغلاق

en: Logout
ar: خروج

en: Messages
ar: الرسائل

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Posts
ar: المحتوى

en: Reply
ar: رد

en: Aggregator
ar: مجمع

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية
