Personal reader (1.0.0-alpha6) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: new
ga: nua

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Logout
ga: Logáil amach
