Personal reader (1.0.0-alpha6) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: new
my: အသစ်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Other
my: အခြား

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Reply
my: ပြန်စာ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
