Personal reader (1.0.0-alpha7) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: new
hy: նոր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: action
hy: գործողություն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Browser
hy: Բրաուզեր

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Aggregator
hy: Ագրեգատոր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ
