Personal reader (1.0.0-alpha7) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: new
kn: ಹೊಸ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: Bookmark
kn: ಬುಕ್‍ಮಾರ್ಕ್

en: Reply
kn: ಉತ್ತರಿಸು

en: Read
kn: ಓದು

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: No items found
kn: ಯಾವುದೇ ಅಂಶ ಪತ್ತೆಯಾಗಿಲ್ಲ
