Personal reader (1.0.0-alpha7) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Actions
sl: Akcije

en: Read more
sl: Preberite več

en: new
sl: novo

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Unknown
sl: Neznan

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Log in
sl: Prijava

en: Close
sl: Zapri

en: Logout
sl: Odjava

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Posts
sl: Prispevki

en: Reply
sl: Odgovori

en: Aggregator
sl: Zbiralnik
