Personal reader (1.0.0-alpha8) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: - None -
ug: يوق

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Other
ug: باشقا

en: Log in
ug: كىرىش

en: Close
ug: يېپىش

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Reply
ug: جاۋاب

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران
