Personal reader (1.0.0-alpha9) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Forgot password?
be: Забыліся на пароль?

en: Content
be: Змесціва

en: Actions
be: Дзеянні

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Comments
be: Каментары

en: new
be: новае

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: - None -
be: - Нічога -

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Unknown
be: Невядомы

en: action
be: дзеянне

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Create
be: Стварыць

en: Other
be: Іншыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Logout
be: Выйсці

en: Browser
be: Браўзер

en: Posts
be: Допісы

en: Bookmark
be: Закладка

en: Reply
be: Адказ

en: Aggregator
be: Агрэгатар

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі
