Personal reader (1.0.0-alpha9) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Content
et: Sisu

en: Actions
et: Toimingud

en: Read more
et: Loe edasi

en: Comments
et: Kommentaarid

en: new
et: uus

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: - None -
et: - Puudub -

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Node type
et: Postituse liik

en: Unknown
et: Tundmatu

en: action
et: toiming

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Create
et: Loo

en: Other
et: Muu

en: Log in
et: Sisene

en: Close
et: Sulge

en: Logout
et: Logi välja

en: Messages
et: Sõnumid

en: Browser
et: Brauser

en: Posts
et: Postitusi

en: Reply
et: Vasta

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Filter format
et: Filtri formaat

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Reset your password
et: Lähtesta oma parool
