Personal reader (1.0.0-alpha9) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Forgot password?
lt: Pamiršai slaptažodį?

en: Content
lt: Turinys

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: new
lt: naujas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: action
lt: veiksmas

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Create
lt: Kurti

en: Other
lt: Kiti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Messages
lt: Žinutės

en: Browser
lt: Naršyklė

en: Posts
lt: Įrašai

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį
