Personal reader (1.0.0-alpha9) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ
