Personal reader (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Forgot password?
th: ลืมรหัสผ่าน?

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: new
th: ใหม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: action
th: ใช้งานอยู่

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Create
th: สร้าง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Close
th: ปิด

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Sources
th: แหล่ง

en: Posts
th: ตั้งกระทู้

en: Reply
th: ตอบ

en: Read
th: อ่าน

en: Aggregator
th: ข่าวที่ดึงมา

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Reset your password
th: รีเซ็ตรหัสผ่านของคุณ
