Personal reader (1.0.0) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: new
pa: ਨਵਾਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Sources
pa: ਸਰੋਤ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ
