Personal reader (1.0.0) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Forgot password?
si: මුරපදය අමතක වූවාද?

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න
