Personal reader (1.0.2) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Log in
am: ግባ

en: Close
am: ዝጋ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት
