Personal reader (1.0.2) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Read more
az: Ətraflı

en: Comments
az: Şərhlər

en: new
az: yeni

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Node type
az: Nod tipi

en: Unknown
az: Naməlum

en: action
az: hərəkət

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Create
az: Yaradıldı

en: Other
az: Digər

en: Log in
az: Loqin

en: Close
az: Bağlı

en: Messages
az: Mesajlar

en: Browser
az: Brauzer

en: Posts
az: Postlar

en: Reply
az: Cavab verin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Filter format
az: Filtr formatı

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Reset your password
az: Parolunuzu sıfırlayın
