Personal reader (1.0.2) - en to cs translation catalogue (38 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Actions
cs: Akce

en: Read more
cs: Číst dál

en: Comments
cs: Komentáře

en: new
cs: novinka

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: - None -
cs: - Nic -

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Unknown
cs: Neznámý

en: action
cs: akce

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Create
cs: Vytvořit

en: Other
cs: Jiné

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Close
cs: Zavřít

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Messages
cs: Zprávy

en: Sources
cs: Zdroje

en: Browser
cs: Prohlížeč

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Aggregator
cs: Agregátor

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Filter format
cs: Formát filtru

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Reset your password
cs: Obnovení vašeho hesla
