Personal reader (1.0.2) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Forgot password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Comments
fi: Kommentit

en: new
fi: uudet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Node type
fi: Solmun tyyppi

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: action
fi: toiminto

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: Other
fi: Muu

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Close
fi: Sulje

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Messages
fi: Viestit

en: Sources
fi: Lähteet

en: Browser
fi: Selain

en: Posts
fi: Kirjoitukset

en: Bookmark
fi: Kirjanmerkki

en: Reply
fi: Vastaa

en: Aggregator
fi: Uutisten kerääjä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Like
fi: Tykkää

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Filter format
fi: Suodatinmuoto

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Reset your password
fi: Palauta salasanasi

en: Write
fi: Kirjoita
