Personal reader (1.0.2) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Forgot password?
kk: Кілт сөзіңізді ұмытып қалдыңыз ба?

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: new
kk: жаңа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: action
kk: әрекет

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Create
kk: Қосу

en: Other
kk: Басқа

en: Log in
kk: Кіру

en: Messages
kk: Хаттар

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Aggregator
kk: Агрегатор
