Personal reader (1.0.2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: new
ta: புதிய

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Node
ta: கணு

en: Sources
ta: மூலங்கள்

en: Aggregator
ta: சேகரிப்பான்
