Personal reader (1.0.3) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Actions
bg: Действия

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Comments
bg: Коментари

en: new
bg: нов

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: - None -
bg: - Не -

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: action
bg: действие

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Create
bg: Създаване

en: Other
bg: Други

en: Log in
bg: Вход

en: Messages
bg: Съобщения

en: Sources
bg: Източници

en: Posts
bg: Мнения

en: Reply
bg: Отговор

en: Read
bg: Прочетени

en: Aggregator
bg: Агрегатор

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
