Personal reader (1.0.3) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Forgot password?
eu: Pasahitza ahaztu duzu?

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: new
eu: berria

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: action
eu: ekintza

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Create
eu: Sortu

en: Other
eu: Bestea

en: Log in
eu: Sartu

en: Close
eu: Itxi

en: Logout
eu: Irten

en: Messages
eu: Mezuak

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Reply
eu: Erantzun

en: Aggregator
eu: Gehitzailea

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Reset your password
eu: Berrezarri zure pasahitza
