Personal reader (1.0.3) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Actions
mk: Акции

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Log in
mk: Најави ме
