Personal reader (1.0.3) - en to ms translation catalogue (33 entries)

en: Forms
ms: Borang-borang

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Forgot password?
ms: Lupa kata laluan?

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Read more
ms: Baca lagi

en: Comments
ms: Komen-komen

en: new
ms: baharu

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: - None -
ms: - Tiada -

en: The configuration options have been saved.
ms: Opsyen-opsyen konfigurasi telah disimpan.

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Node type
ms: Jenis nod

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: action
ms: tindakan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Node
ms: Nod

en: Create
ms: Cipta

en: Other
ms: Lain-lain

en: Log in
ms: Log masuk

en: Close
ms: Tutup

en: Logout
ms: Log keluar

en: Sources
ms: Sumber

en: Browser
ms: Pelayar

en: Posts
ms: Pos-pos

en: Reply
ms: Balas

en: Aggregator
ms: Pengagregat

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama
