Personal reader (1.0.0-alpha10) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Forgot password?
gu: પાસવર્ડ ભૂલી ગયા?

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: new
gu: નવું

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: action
gu: ક્રિયા

en: Node
gu: નોડ

en: Create
gu: બનાવો

en: Other
gu: અન્ય

en: Close
gu: બંધ

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Reply
gu: જવાબ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
