Personal reader (1.0.0) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: new
mn: шинэ

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: action
mn: үйлдэл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Browser
mn: Хөтөч

en: Aggregator
mn: Нэгтгэгч
