README (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Help
fa: راهنما

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Found
fa: پیدا شده
