README (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Help
fr: Aide

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Found
fr: Trouvé
