README (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Help
hu: Súgó

en: Not found
hu: Nem található

en: Found
hu: Találat
