README (8.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Help
id: Bantuan

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Found
id: Ditemukan
