README (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Help
it: Aiuto

en: Not found
it: Non trovato

en: Found
it: Trovato
