README (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Help
ja: ヘルプ

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Found
ja: 検出
