README (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Help
pl: Pomoc

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Found
pl: Znaleziono
