README (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Help
ro: Ajutor

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Found
ro: Găsite
