README (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Help
sv: Hjälp

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Found
sv: Hittad
