README (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Help
da: Hjælp

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Found
da: Fundet
