README (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Help
es: Ayuda

en: Not found
es: No encontrado

en: Found
es: Encontrado
