Readmore (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Read more
hu: Tovább

en: Fields
hu: Mezők

en: characters
hu: karakterek

en: ...
hu: …

en: Trim link text length
hu: Hivatkozásszöveg hosszának csonkolása

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
hu: Üresen hagyva a hivatkozásszöveg hossza nem lesz korlátozva.
