Readmore (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Fields
id: Bidang isian

en: characters
id: karakter

en: Trim link text length
id: Panjang potong link teks

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
id: Biarkan kosong untuk memungkinkan teks link tak terbatas panjangnya.
