Readmore (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Fields
ro: Câmpuri

en: characters
ro: caractere

en: Trim link text length
ro: Prescurtează lungimea textului legăturii

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
ro: Lăsaţi gol pentru a permite lungime nelimitată pentru textul legăturii.
