Readmore (2.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Read more
da: Læs mere

en: Fields
da: Felter

en: characters
da: tegn

en: Trim link text length
da: Beskær link-tekstens længde

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
da: Lad feltet stå tomt for at tillade link-tekster med ubegrænset længde.
