Readmore (2.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Read more
es: Leer más

en: Fields
es: Campos

en: characters
es: caracteres

en: Trim link text length
es: Longitud recortada del texto del enlace

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
es: Dejar en blanco para permitir longitud ilimitada del texto del enlace.
