Readmore (2.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Read more
et: Loe edasi

en: Fields
et: Väljad

en: characters
et: tähemärgid

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
et: Jäta tühjaks, et lubada piiramatut lingi teksti pikkust.
