Readmore (2.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Fields
it: Campi

en: characters
it: caratteri

en: Trim link text length
it: Tronca il testo del link

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
it: Lasciare vuoto per consentire lunghezze del testo illimitate per i link.
