Readmore (2.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Fields
ja: フィールド

en: characters
ja: 文字

en: Trim link text length
ja: リンクテキストをトリミングする文字数

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
ja: リンクテキストの長さを無制限にする場合は空欄にします。
