Readmore (2.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Fields
pl: Pola

en: characters
pl: znaków

en: Trim link text length
pl: Długość przyciętej treści odnośnika

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
pl: Pozostaw to pole puste aby długość treści odnośnika była nieograniczona.
