Read-only Field Widget (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Format
es: Formato

en: Inline
es: En línea

en: Fields
es: Campos

en: Hidden
es: Oculto

en: Above
es: Encima

en: Format: @format
es: Formato: @format

en: Visually Hidden
es: Oculto visualmente
