Read-only Field Widget (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Format
et: Vorming

en: Inline
et: Samal real

en: Fields
et: Väljad

en: Hidden
et: Peidetud

en: Above
et: Üleval

en: Visually Hidden
et: Visuaalselt peidetud
